Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Po polsku
  • Slovensky

Obsah

Soutěž se zážitky - celkem 500 cen !!!

Vyhrajte zážitkový víkend na Karlštejnsku pro 2 osoby v Pensionu U Barona Prášila (celkem 2 víkendy), 100 volných vstupenek do Lanového centra Ořech, 100 poukazů na ADVENTURE GOLF pro jednotlivce nebo na další zajímavosti. Poukaz na jméno obdržíte e-mailem. A své zážitky si budete moci užít při své návštěvě Karlštejnska!! Nejpozději do 15.8.2010!

Výhry knihy panoramatických fotografií (20ks), hrnek (20 ks), pexeso (100ks), kvarteto (100 ks)  nebo jiný propagační předmět lze vyzvednout pouze osobně v informační kanceláři Karlštejnska v Ořechu nebo v Lanovém centru v Ořechu v řádné otevírací době nejpozději do 15.8.2010.

 

Odpovězte na následující otázky:

1) jak vysoko je nejvyšší překážka v Lanovém centru v Ořechu?

2) v čem se liší ADVENTURE GOLF od klasického MINIGOLFU?

3) Jak dlouho trvá celá akce při letu balónem nad Karlštejnem s Balónem Karlštejn (se základnou v Kozolupech)?

Své odpovědi odesílejte na e-mailovou adresu info@karlstejnsko.com v době od 19. do 25.6. Ale pozor - soutěž končí vyčerpáním všech cen (ukončení bude oznámeno na této stránce!). Každá správná odpověď vyhrává! Ceny jsou seřazeny podle seznamu a pořadí, v jakém e-mail obdržíme, odpovídá ceně v pořadníku! Nezapomeňte v e-mailu uvést svoje jméno a příjmení a obec nebo město, odkud jste. To vše bude ve Vašem výherním pokazu a tím se budete prokazovat při předávání ceny.

Vzhledem k očekávanému náporu odpovědí si vyhrazujeme distribuovat ceny do 20.7.2010.

Do soutěže můžete poslat z jedné e-mailové adresy jen jednu odpověď.

"kopírovače" správných odpovědí na www.dama.cz a podobných upozorňujeme, že všechny výhry si můžete vyzvednout (=zážitky užít) pouze v Ořechu (na Karlštejnsku, těsně vedle Prahy). Nikde jinde na světě to není možné. Soutěžte tedy pouze v případě, že na Karlštejnsko opravdu pojedete!

Účastí v soutěži odpovídající souhlasí s tím, že obdrží na soutěžní e-mailovou adresu i informace o karlštejnsku a pozvánky na akce, které se zde konají. To proto, aby jeho zážitek z návštěvy Karlštejnska byl co nejlepší.

Těšíme se na Vás na Karlštejnsku!

Soutěž připravil Region Karlštejnsko o.s. ve spolupráci se svými turistickými partnery.